Dokładamy wiele starań, aby usługi jakie realizujemy były na jak najwyższym poziomie. Szkolimy i kontrolujemy pracowników, niestety wielokrotnie zdarza się tak, że jakość usługi wyraźnie spada jak pracownicy pozostają na obiekcie sami. Co zrobić aby mieć pewność, że nasi ludzie są tam gdzie powinni i wykonują sumiennie powierzone zadania?

Dzięki aplikacji mobilnej od ADINFO, każdy pracownik posiadający smartfon z systemem Android będzie mógł się zalogować do aplikacji jedynie będąc fizycznie na obiekcie. Dlaczego?

Dzięki wprowadzonym do systemu  współrzędnym GPS chronionego obiektu, jesteśmy w stanie określić promień w zakresie którego  możliwe jest zalogowanie się do aplikacji przez pracownika. Jeżeli pracownik nie znajdzie się w obszarze wyznaczonych współrzędnych geograficznych, system mu nie pozwoli się zalogować a co za tym idzie, będziemy widzieli w systemie, że nie jest/ nie był w pracy zgodnie z wyznaczonym grafikiem. Analogicznie możemy kontrolować czynności wykonywane przez pracownika np. obchody kontrolne.

Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie które w prosty sposób weryfikuje czy dany osoba która powinna się znaleźć w określonym miejscu, rzeczywiście tam jest i co ważne, wiemy to natychmiast, co pozwala nam na szybszą reakcję.

Translate »