ADINFO OCHRONA integruje pracę wszystkich działów

Firm Ochrony

(wybierz poniższe bloki aby zobaczyć szczegóły)

Marketing / CRM

Narzędzia CRM zawarte w programie Marketing umożliwiają rejestrację i planowanie spotkań lub kontaktów z potencjalnymi klientami.

Monitorowanie

Stacja Monitorowania otrzymuje gotowe, wcześniej zarejestrowane w Marketingu lub w Dziale Technicznym, dane obiektów przeznaczonych do monitorowania.

Ochrona fizyczna

Program Ochrona Fizyczna wprowadza nową jakość w pracę kierownictwa firmy ochrony.

Konwojowanie

Program Konwojowanie służy do ewidencji danych klientów, kontaktów, obiektów oraz zakresu świadczonych usług konwojowania.

Sortownie

Program Sortownie działa w architekturze umożliwiającej pracę wielu sortowni, niezależnie od stanu połączenia z centralą.

Obsługa techniczna

Użytkownicy programu Obsługa Techniczna pracują przede wszystkim na zleceniach, wcześniej zarejestrowanych w programie Marketing lub wprowadzonych bezpośrednio przez pracowników Działu Technicznego.

Magazyn

Pracownicy w magazynie odbierają zlecenia z Działu Technicznego lub Ochrony Fizycznej, na których podane jest komu i kiedy należy wydać artykuły i na jaki obiekt.

Fakturowanie i windykacja

Faktury za usługi abonamentowe wystawiane są na podstawie umów. Program generuje wezwania do zapłaty, które mogą być drukowane razem z fakturą.

Translate »